0

Zamordystyczna twarz Kaczyńskiego! Przymus, kary, trzymanie za mordę… [WIDEO]

Share

Jarosław Kaczyński od zawsze chciał ogrywać rolę dyktatora. On ma marzenie bycia drugim Piłsudskim i takie też podejmuje decyzje – tłumaczył Marcin Jan Orłowski, odnosząc się do zapowiedzi prezesa PiS dotyczących „pójścia na całość” w kwestii szczepienia Polaków przeciw COVID-19.

Przypomnijmy w niedawnej rozmowie z portalem Interia.pl, Jarosław Kaczyński nie ukrywał swojego twardego podejścia do „namawiania” Polaków do szczepienia. W trakcie wywiadu usłyszeć można było m.in. iż należy zreformować sądy w taki sposób, aby te nie wydawały wyroków niezgodnych z rozporządzeniami premiera Mateusza Morawieckiego.

Jarosław Kaczyński rozumie prawo i sądownictwo tak jak w filmie „Sami Swoi”. Sąd sądem ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie. To jest podejście prezesa PiS. Dla niego reforma sądownictwa ma polegać na tym, żeby obsadzić stołki swoimi ludźmi, którzy będą wykonywać polecenia partii – mówił Orłowski.

To nie tylko reforma sądownictwa, ale też zmiana ludzi w służbach mundurowych. Tam też muszą być ludzie, którzy będą wykonywać rozkazy zgodne z niekonstytucyjnymi ustawami – dodał.