1

Zamordyzm covidowy w Polsce. Gazem i prądem zaatakowano człowieka za brak maseczki! [WIDEO]

Share

Wstrząsające nagranie z galerii handlowej w Zamościu na Lubelszczyźnie trafiło do mediów społecznościowych. Widzimy na nim, jak funkcjonariusze straży miejskiej i policji atakują klientów galerii. Atakują ich gazem pieprzowym i paralizatorami. Ta brutalność tylko za brak maseczki.

Z nagrania wynika, że do brutalnego ataku policji i straży mięskiem na ludzi dochodzi z powodu sprzeciwu wobec zakrycia ust i nosa. Kobieta staje między funkcjonariuszami a mężczyzną w masce krzycząc:

– Przecież założył maseczkę!

Następnie na nagraniu widzimy jak jeden mundurowy przystawia gaz pieprzowy do twarzy mężczyzny, który przegląda coś w telefonie. Przez słupki sklepowe na 100% nie widać, czy mężczyzna dostał gazem po twarzy czy jednak nie, ale zamiar jest oczywisty.

W tle słychać niecenzuralne słowa: „Ty k***o je***na”– najprawdopodobniej wypowiada je któryś z mężczyzn.

Kobieta, która starała się uspokoić sytuację, w pewnym momencie również dostaje od mundurowego gazem po oczach. W dalszej części nagrania słychać jej plącz.

W tym momencie widać na nagraniu agresywne zachowanie ze strony jednego z mężczyzn, którzy towarzyszyli kobiecie, która dostała gazem po oczach. W odpowiedzi na atak policjanci obalają mężczyznę na ziemię i traktują go paralizatorem. Taka ma być Polska? Tak będzie się traktować obywateli za rządów PiS?

https://twitter.com/i/status/1470107395791671302