2

Zaskakująca wizja Jackowskiego! To koniec tej partii i jej przewodniczącego!

Share

To może być wyjątkowy rok w polskiej polityce. Według jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego nastąpi ogromne przetasowanie i koniec jednej z największych partii politycznych w kraju.

Najpopularniejszy jasnowidz w Polsce podzielił się swoją wizją z dziennikarzami dziennika „Super Express”. Jego zdaniem najbliższe miesiące będą owocowały w wyjątkowe zawirowania.

Na początku nowego roku słupki poparcia dla Donalda Tuska wystrzelą w górę. Potem jednak z dnia na dzień będą opadać. Platforma Obywatelska nie będzie popularną partią, a Donald Tusk nie wygra już niczego – czytamy.

To jednak nie będzie koniec problemów największej partii opozycyjnej w Polsce.

Nastąpi definitywny koniec Platformy Obywatelskiej i Tuska. Donald Tusk może cieszyć się z tego, co spotka w przyszłym roku jego największego przeciwnika politycznego, Jarosława Kaczyńskiego – stwierdził jasnowidz.

Jak możemy się domyślać Krzysztofowi Jackowskiemu chodzi o powolne wycofywanie się z polityki prezesa PiS. Nie od dziś wiadomo, że ma on duże problemy ze zdrowiem i przewodzenie partii stwarza mu coraz większe kłopoty.

Źródło: Super Express