0

Zaskakujące zachowanie Kamila Glika! Co on zrobił? To mogło zakończyć się fatalnie

Share

Walka od pierwszej do ostatniej minuty – to hasło, które powtarzali niemal wszyscy kibice przed spotkaniem Hiszpania – Polska. Jak się okazało, słowa fanów były prorocze, a piłkarze wyszli na boisko z ogromną determinacją. Najbardziej widoczne było to po naszym filarze defensywy Kamilu Gliku.

Jeszcze w trakcie spotkania widać było, że polski obrońca jest maksymalnie nakręcony i ogromnie nabuzowany emocjami. Obrońca Benevento mimo ograniczeń szybkościowych potrafił wielokrotnie uratować zespół biało-czerwonych przed zagrożeniem bramki.

O tym, jak pozytywnie „podniecony” był Glik świadczy między innymi sytuacja z 29 minuty spotkania. Wówczas to, polski defensor ostro potraktował jednego z ofensywnych graczy reprezentacji Hiszpanii. Sędzia odgwizdał przewinienie, z czym nasz zawodnik ewidentnie się nie zgodził. Mimika twarzy, która mogliśmy zobaczyć w zbliżeniu spowodowała uśmiech na twarzy wielu kibiców.

Glik zaraz komuś przyglikuje… – napisał jeden z internautów.

Choć sprawa wydaje się, w tym momencie, śmieszna to jednak mogła zakończyć się bardzo źle dla polskiego obrońcy. Kamil Glik, gdy usłyszał gwizdek sędziego zaczął mocno gestykulować i głośno przeklinać. Sędzia widząc to natychmiast zareagował, jednak polski piłkarz przytomnie pokazał, że jego nerwy skierowane są na kolegów z drużyny, a nie arbitra. Dzięki temu uniknął on żółtej kartki, która mogła spowodować ogromne problemy w dalszej części spotkania.