0

Zastanawiające zachowanie Putina w Pekinie! Zrobił to w trakcie przemarszu reprezentacji Ukrainy [WIDEO]

Share

Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pekinie, a w szczególności ceremonia otwarcia – to zdecydowanie najważniejsze wydarzenie dnia. Wielu publicystów przecierało oczy ze zdumienia, gdy zobaczyło zachowanie, siedzącego na trybunach Władimira Putina.

Przypomnijmy, ceremonia otwarcia to wydarzenie nie tylko sportowo – kulturalne, ale także polityczne. Zawsze przy takich okazjach na trybunach pojawiają się najważniejsi przedstawiciele wielu państw, w tym prezydenci i premierzy. W tym roku do Chin przyjechał m.in. Władimir Putin.

W trakcie przemarszu bardzo często zdarza się, że realizatorzy wyszukują na trybunach największych gwiazd z danego kraju. W tym roku zaistniało jednak wyjątkowo dziwne zestawienie i jeszcze dziwniejsze zachowanie polityka.

W momencie, gdy na placu stadionu pojawiła się reprezentacja Ukrainy nagle kamery zwrócone zostały na postać Władimira Putina. Już sam ten fakt, był wyjątkowo znaczący. Co najciekawsze kamera wyłapała, jak prezydent Federacji Rosyjskiej ucina sobie drzemkę.

Na nagraniu opublikowanym w sieci widać doskonale, że Władimir Putin śpi.

W obecnej sytuacji, gdy cały świat spogląda z niepokojem na napiętą relację Moskwa – Kijów, takie zachowanie wywołało ogromne poruszenie wśród komentatorów.