0

Zginęła córka Dugina, głównego ideologa Rosji! Ojciec widział jak samochód wyleciał w powietrze! [WIDEO]

Share

Daria Dugin, córka kremlowskiego ideologa  i propagandysty Aleksandra Dugina, zginęła w eksplozji samochodu pod Moskwą. Okazuje się, że ojciec obserwował całe zdarzenie na żywo.

Jak podają lokalne media Daria Dugin była w samochodzie, który eksplodował pod Moskwą. Według doniesień medialnych celem zamachu, był jej ojciec. To Aleksander Dugin, czyli kremlowski ideolog i „człowiek inspiracja” dla rosyjskiego dyktatora Władimira Putina.

A dodajmy, że Dugin jest głównym ideologiem, rosyjskiego neoimperializmu, eurazjatyzmu, tradycjonalizmu integralnego oraz Eurazjatyckiego Związku Młodzieży. Dugin został objęty sankcjami w związku z rosyjską agresją na Ukrainę.

Media zauważyły, że Dugin był na miejscu podczas wybuchu pojazdu. Na jednym z filmów może obserwować go stojącego i trzymającego się za głowę. Kawałek dalej płonie auto, w którym znajdowała się jego córka.

„Tylko bezpośrednie spotkanie ze śmiercią może być źródłem pełnego przebudzenia mówił „mózg Putina” Alexander Dugin. Teraz patrzy jak płonie jego córka. Darya Dugina opisywała Ukraińców jako „podludzi” i wzywała do rosyjskiej okupacji całej Ukrainy…”– napisał jeden z internautów na Twitterze,