0

Złoty biznes fotografa-sutenera. Przygotowywał sesje erotyczne i umawiał modelki na seks z klientami. Cennik zwala z nóg

Share

Jak się okazuje, „sprytny” fotograf potrafi zarobić nie tylko na dobrych zdjęciach wybranych przez siebie modelek. Zdecydowanie więcej korzyści majątkowych przynosi sutenerstwo fotomodelek do swoich klientów. Właśnie z takiego założenia wyszedł zatrzymany niedawno fotograf z Bydgoszczy.

Dziewczyny z całej Polski umawiały się z nim na profesjonalne sesje zdjęciowe, w tym zdjęcia erotyczne. W niektórych przypadkach były to nawet krótkie filmy erotyczne, które on umieszczał na zagranicznych portalach internetowych dla dorosłych – mówi komisarz Przemysław Słomski z biura prasowego KWP w Bydgoszczy.

Jak informują dziennikarze Super Expressu, Emil C. oficjalnie pracował jako fotograf. Sprzedawał zdjęcia najpopularniejszym magazynom dla mężczyzn w Polsce. Dopiero po kilkunastu miesiącach wyszło na jaw, co jeszcze działo się w jego atelier.

Fotograf oferował modelkom możliwość uprawiania nierządu z wybranymi klientami. Kobiety za świadczenie usług seksualnych pobierały wysokie wynagrodzenie, a podejrzany pobierał od nich prowizję – przyznaje kom. Słomski.

Jak zwykle w takich sprawach, informacji które udaje się uzyskać jest niewiele. Dziennikarze SE.pl dotarli do anonimowego informatora, który twierdzi, iż znał cennik za usługi seksualne fotomodelek. Jego zdaniem kwoty mieściły się w przedziale od kilku do nawet 20 tysięcy złotych. Za każde „złączenie” swojej klientki z biznesmenem, Emil C. miał zgarniać około 500 złotych.

Źródło: SE.pl