0

Znamy przyczynę śmierci rapera „BEZCZELA”! Wytwórnia ujawnia

Share

Nie żyje Michał Banaszek, raper znany jako Bezczel. W sieci pojawiają się teorię na temat przyczyny jego śmierci. Wytwórnia Step Records zabrała głos w sprawie.

Raper Michał Banaszek, znany jako Bezczel nie żyje. O tym jako pierwszy poinformował inny raper, Paweł Marcin Grabeus, znany jako Kafar w mediach społecznościowych.

Brak jakichkolwiek ku*wa słów. Do zobaczenia, Wariacie – napisał.

Oficjalnie przyczyna śmierci rapera nie została jeszcze podana. W związku z tym w sieci pojawiają się kolejne niepotwierdzone teorie na ten temat. Wytwórnia Step Records postanowiła zabrać głos. Jak informują, prawdopodobnie nastąpiło zatrzymanie akcji serca.

Drodzy, na prośbę rodziny Michała “Bezczela” Banaszka chcemy zdementować wszelkie nieprawdziwe informacje pojawiające się mediach w związku z jego śmiercią. Przyczyną zgonu Michała było prawdopodobnie zatrzymanie akcji serca. Straciliśmy nie tylko świetnego rapera, ale przede wszystkim dobrego, serdecznego kolegę z którym wszyscy mamy moc wspaniałych wspomnień. Prosimy o uszanowanie żałoby najbliższych zmarłego i nieszerzenie nieprawdziwych teorii związanych z jego odejściem – czytamy.