0

Znany detektyw zatrzymany przez ABW! Krzysztof usłyszy zarzuty przekroczenia uprawnień

Share
Iza Husselbank

Detektyw Krzysztof Sz. został zatrzymany w weekend przez ABW! Usłyszał zarzuty przekroczenia uprawnień przez funkcjonariusza publicznego.

Znany polski detektyw i szef agencji Detektyw24 Krzysztof Sz. został zatrzymany przez oficerów ABW . Jak informuje O2.pl, podejrzany usłyszał zarzut przekroczenia uprawnień przez funkcjonariusza publicznego. Informację o tym potwierdził wieloletni współpracownik Krzysztofa Sz., prawnik i były minister spraw wewnętrznych Janusz Kaczmarek. Dotychczas jednak nie wiadomo, którego momentu jego działalności dotyczy oskarżenie.

Moja kancelaria współpracowała z jego agencją detektywistyczną. Krzysztof Sz. został zatrzymany i udzielił nam upoważnienia do obrony – powiedział w rozmowie O2.pl.

Jak przypomina serwis, Krzysztof Sz. w 2016 roku został zatrzymany na zlecenie prokuratury w sprawie afery taśmowej z 2014 roku. Detektyw twierdził, że nie ma z tą sprawą nic wspólnego.

Nie byłem nigdy zamieszany w tę aferę i nie handlowałem żadnymi nagraniami. Jedyne moje powiązanie z tą sprawą to fakt, że znałem kiedyś Marka F. – mówił wówczas w rozmowie z “Kurierem Lubelskim”.