0

Znany muzyk został zamordowany! Jego syn oskarżony o zabójstwo

Share

Gitarzysta kanadyjskiego zespołu rockowego “Teenage Head” Gord Lewis został zamordowany. Policja podejrzewa jego syna. Mężczyzna został aresztowany.

Gord Lewis był kanadyjskim gitarzystą i współzałożycielem znanej rockowej grupy „Teenage Head”. Największą popularność zdobył w latach osiemdziesiątych. Wokół muzyka znowu zrobiło się głośno w 2020 roku po premierze filmu dokumentalnego „Picture My Face: The Story of Teenage Head”.

7 sierpnia 2022 roku Lewis został znaleziony martwy w swoim domu w Ontario. Jak przekazał E!News, policja zwołała konferencję prasową, na której poinformowała, że sprawie zatrzymano 41-letniego syna muzyka Jonathana Lewisa. Mężczyzna oskarżony o zabójstwo drugiego stopnia. Funkcjonariusze jednak nie podali do wiadomości publicznej motyw zbrodni i okoliczności zdarzenia. Dokładną przyczynę zgonu ma określić sekcja zwłok 65-letniego muzyka.

Jesteśmy wstrząśnięci i ciągle nie możemy pogodzić się z informacją o śmierci naszego przyjaciela, kolegi z zespołu, brata Gorda Lewisa. Całym sercem jesteśmy z jego rodziną i wszystkimi, którzy go znali i kochali. Odszedł zdecydowanie za wcześnie. – napisali członkowie zespołu Teenage Head.