0

Zwyrodnialec z PiS! Były senator oskarżony o brutalne znęcanie się nad psem

Share

Drastyczne nagranie trafiło do komisariatu w Kościerzynie. Były senator PiS oskarżony o znęcanie się nad psem! Policja już zajęła się sprawą.

– Na nagraniu widać, jak do samochodu przywiązany jest pies, po czym traci równowagę i za tym samochodem jest ciągnięty. Policjanci ustalili, kto kierował pojazdem i ta osoba została doprowadzona w charakterze podejrzanego o popełnienie przestępstwa z art. 35 ustawy o ochronie zwierząt, za które grozi do 5 lat pozbawienia wolności – mówi p.o. oficera prasowego KPP Kościerzyna Dominika Polak podczas rozmowy z „Super Expressem”.

Jak ustalił “Super Express”, kierującym auto był były senator PIS 61-letni Waldemar B. Policja tego jednak nie potwierdziła. Sam polityk twierdzi, że żadnego znęcania nie było.

– Ja prowadziłem, ale żadnego znęcania nie było. Ktoś tam może jakiś filmik nakręcić bez całego kontekstu, to totalna bzdura jest – powiedział w rozmowie z “SE”

– Co będę rozmawiał. Pies uciekł, za mną on biegł, po mału sobie szedł kroczkiem i to przy mojej posesji było – dodał.
Waldemar B. także potwierdził, że już rozmawiał z policją.

– Tak, oczywiście. Rozmawiałem z policją, która prowadzi sprawę. Od 40 lat mam panie zwierzęta i nigdy się nie znęcałem. Jestem miłośnikiem zwierząt. Ja wręcz kocham zwierzęta. Zarzut jest absurdalny! – powiedział.