0

Życiowy dramat Ewy Szykulskiej! Aktorka ma poważne problemy ze zdrowiem

Share

Ewa Szykulska ma poważne problemy zdrowotne?! Aktorka nie potrafi wrócić do normalności po śmierci męża: “Zawalił się jej cały świat”.

Ewa Szykulska pod koniec zeszłego roku pochowała swojego ukochanego męża Zbigniewa Perneja, z którym spędziła 44 lata życia. Podczas Świąt Bożego Narodzenia mężczyzna doznał rozległego zawału serca. Śmierć męża była dużym ciosem dla aktorki.

Przez kilkadziesiąt lat ochraniał mnie miłością. Przy Nim czułam się bezpieczna i potrzebna. Jego pasją była praca. Był człowiekiem codziennej, bezinteresownej pomocy dla nas wszystkich. Jak wytrzymać Twoją nieobecność kochany? Twoja Ewa – pisała w nekrologu Szykulska.

Choć od śmierci Perneja minęło już ponad pół roku, aktorka wciąż nie może wrócić do normalności. Jak donosi dziennikarka Małgorzata Puczyłowska, prowadząca blog Odquchni.pl, Szykulska jest w “totalnej rozsypce”. Według jej przyjaciół artystka jest w głębokiej depresji.

Ona wciąż jest w totalnej rozsypce. Przyjaciele martwią się o aktorkę, bo zawsze wesoła i pełna optymizmu, nie jest w stanie wykonywać najprostszych czynności. Jej rozpacz po stracie ukochanego nie ma granic. Kiedy mąż przedwcześnie odszedł, zawalił się jej cały świat, a życie bez ukochanego męża wydaje jej się nie do zniesienia – podaje dziennikarka.